Головні Новини
Зеленський Автоновини Техно Кіно
Сенсація: Півфінал Кубка України з футболу завершився грандіозною сенсацією
Автор: Allnewsua.live

Представник першої ліги вперше в історії України вийшов у фінал Кубка країни з футболу. "Інгулець" із смт Петрове Кіровоградської області в матчі 1/2 фіналу обіграв луганську "Зорю" (2:1).

На шляху до фіналу "Інгулець", крім луганчан, пройшов два клуби Прем'єр-ліги: ФК "Маріуполь" та львівські "Карпати".

Всі ключові події зустрічі відбулися в першому таймі. Господарі зробили ставку на швидкий футбол і вже до 38-ї хвилини вели 2:0.

На 15-й хвилині Балан обійшов Чеберка на фланзі, викотив під удар Запорожцю, який метрів із 9 пробив точно в нижній кут — 1:0.

А на 38-й Щедрий відправив "Зорю" в нокаут. 26-річний хавбек із Берислава виконав чудовий удар зі штрафного метрів із 35, м'яч відскочив від газону у воротарському майданчику і залетів у дев'ятку — 2:0.

Під завісу перших 45 хвилин підопічні Вернидуба змогли відквитати один гол, але на більше команда з Луганська виявилася нездатною.