Image

"Зоря" у більшості розтрощила "Олімпік" у чемпіонаті України

У 9-му турі чемпіонату України з футболу "Зоря" у гостях перемогла "Олімпік", який грав у меншості

Про це повідомляє Еспресо.TV.

У Києві "Олімпік" на 37-й хвилині залишився у меншості, після вилучення Павла Ксьонза.

"Зоря" скористалася чисельною перевагою вже на 40-й хвилині, коли відзначився Владлен Юрченко.

По перерві команда Віктора Скрипника довела справу до розгрому. На 53-й хвилині відзначився Назарій Русин, а на 73-й хвилині забив Богдан Леднєв.

Четвертий гол у ворота "Олімпіка" на 84-й хвилині забив Владислав Кабаєв. Остаточний результат матчу встановив Русин, який оформив дубль.

"Зоря" перемогла "Олімпік" 5:0, набрала 15 очок та займає п'яте місце. "Олімпік" має 5 пунктів та йде на останній, 12-й позиції.